משהו חדש

רובינו עסוקים כל הזמן. ואין לנו זמן לשום דבר, חוץ מלהיות עסוקים במשהו. רובינו גם רוב הזמן לא באמת מרוצים ממה שיש לנו – וכל עוד לא נעצור לרגע. פשוט נעצור לרגע אחד. ונרשה למשהו חדש להיכנס, לאיזו מחשבה שונה מהרגיל או לעשות פעולה אחרת מהרגיל. נישאר עסוקים. אבל העסק הזה לא ייקח אותנו רחוק.

לכן האלטרנטיבה היא – שינוי, לרצות את השינוי. שייתן לנו אפשרות להתייחס לדברים שקוראים לנו בצורה אחרת. שונה מהרגיל, אולי אפילו הפוכה מהרגיל. אף אחד לא יתנגד לשפר את יחסיו בבית, בעבודה, או בכל תחום ועניין אחרים.

השינוי באמת אפשרי רק אם לא נברח ולא נוותר. אם נצא מאזור הנוחות שלנו. ונרצה שהדברים יזזו אחרת. אז נראה את התוצאות ונקטוף את הפירות. כל אחד בתחומו. בין אם זה היחסים שלי עם קרוביי, או בעבודה וכו’.

את הדבר הטוב הזה, השינוי לטובה שאנחנו רוצים לא משיגים אם מוותרים או ממשיכים לפעול באותו האופן שפעולנו עד כה. אלא רק לפי המאמצים החדשים שלנו. בתוך המאמץ נמצא השינוי. אבל קודם לכן צריך לרצות אותו חזק. ואם האדם מתאמץ בזה, אז זה קורה. ואפשר לבדוק את עצמינו עד כמה אנחנו באמת רוצים את השינוי, כמה שקל לנו לחשוב על זה, נוח לנו עם זה, ממש לראות את זה כאילו זה כבר מתרחש. ובשמחה בלי שום חשש ממה שהיה בעבר. אלא רק קדימה רק לכיוון שאנחנו רוצים. והכל לכוון רק לשם.

אולי דפוסי החשיבה או ההתנהגות הישנים יזכירו על עצמם, זה סימן שצריכים לחזק את הרצון החדש שוב לכיוון השינוי הטוב והרצוי. ולהיות מרוכזים יותר בדבר שרוצים מאשר בדבר שלא רוצים.

הכל יקרה אם נמקד את עצמינו לדבר הרצוי והטוב ונדע להתייחס למחשבות השליליות בהתאם, להזיז אותן הצידה ולהתמקד בעיקר. ברצוי. במשהו חדש. בשינוי לטובה.

8646822750_e996507cf5

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s